Szeroka gama produktów linii Atletic Dog

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów.

Nasze karmy to nie tylko wspaniały przysmak, są to produkty specjalnie przygotowane oraz dopasowane do potrzeb twojego pupila.

Kliknij na produkcie aby zobaczyć pełen opis


Szeroka gama specjalnych składników w naszych karmach

JAJKA

Białka szlachetne, łatwe w przyswajaniu, fundamentalne do rozwoju małego organizmu szczeniaka. Istotne w okresie przejścia od karmienia przez matkę do żywienia samodzielnego.


CYKORIA

Ekstrat z miąższu cykorii, dzięki swoim walorom antybakteryjnym zwiększa przyswajanie pożywienia i reguluje pracę jelit, ważna dla szczeniaków w fazie rozwoju.


JUKKA

Najbardziej cenioną właściwością jukki jest jej zdolność odtruwania organizmu. Dokładnie oczyszcza kosmki jelitowe, regeneruje błonę śluzową jelit, pozytywnie wpływa na funkcjonowanie wątroby i trzustki, zwiększa wchłanianie składników odżywczych, wspomaga wchłanianie wartości odżywczych oraz reguluje trawienie i niweluje uciążliwe zaparcia. Zawiera enzymy, witaminy, sole mineralne oraz inne roślinne składniki odżywcze.

L-KARNITYNA

Spełnia funkcje transportowe wobec kwasów tłuszczowych przekazywanych do komórek, gdzie ulegają przemianom i w wyniku, których powstaje energia niezbędna do prawidłowego funkcjonowania komórek organizmu.

LECYTYNA

Lecytyna-fosfolipid, niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Lecytyna jest obecna w każdej komórce ciała, zwłaszcza jako składnik błon komórkowych. Bierze udział w procesach przemiany materii. Pełni funkcje ochronne wobec wątroby, wspomaga wykorzystanie witamin rozpuszczalnych w tłuszczach.

INULINA I OLIGOSACHARYDY

Prebiotyki - stymulują wzrost korzystnej mikroflory przewodu pokarmowego, powodują obniżenie poziomu cholesterolu i lipidów w surowicy krwi, usprawniają pracę przewodu pokarmowego zapobiegając zaparciom, redukują toksyczne metabolity, poprawiają wchłanianie wapnia z układu pokarmowego, mają również działanie przeciwnowotworowe.

DROŻDŻE

Bogaty produkt w białka, enzymy, witaminy z grupy B i mikroelementy, a co najważniejsze mają działanie ochronne na układ trawienny, a szczególnie wątrobę.


GLUKOZAMINA I CHONDROITYNA

Dwie substancje produkowane naturalnie w organizmie, są ważnym komponentem tkanki chrzęstnej, niezbędne w prawidłowym elastycznym poruszaniu się kończyn. Ważny składnik dla psów z aktywnością sportową oraz w starszym wieku.

OMEGA 3 I OMEGA 6

Kwasy tłuszczowe nienasycone, nie produkowane przez organizm, a więc dostarczane jedynie z dietą. M.in. zapobiegają stanom zapalnym, mają działanie przeciwnowotworowe, spowalniają procesy starzenia się komórek, regulują pracę układu krążenia, niezbędne w leczeniu reumatoidalnych zapaleń stawów.

CZOSNEK

Czosnek jest znany od wieków, uprawiany od 5 tysięcy lat. Dużą popularność zyskał już w starożytności. Uprawiali go Rzymianie, a żołnierze rzymscy odżywiali się nim w większych ilościach przed bitwami, wierząc w podnoszenie sprawności bojowej. Czosnek jest szczególnie bogaty w oligoelementy, sole mineralne i witaminy. Działa przeciwutleniająco w naturalny sposób, zwalnia procesy starzenia oraz ma wpływ ograniczający na stres oksydacyjny. Jest skuteczną bronią przeciwko infekcjom bakteryjnym, wirusowym i pasożytniczym. Nieoceniony w zapobieganiu chorobom serca i układu krążenia.


PETROMAX Gąbin

Czy wiesz, że...

Linia Atletic Dog jest wykonywana metodą tzw. ,,na zimno”. Znaczy to, że w procesie produkcji, przy mieszaniu komponentów nie podnosi się temperatury, a co za tym idzie pozostawia się całe bogactwo wszystkich składników odżywczych w karmie!Nasi przedstawiciele

SZCZECIN
DOG GAMES
Anna Gąsiorowska i Izabela Rygiel
Tel : 606964544

LEŹNO K/GDAŃSKA
WIKA Beata Widerska
TEL 507 181 465
TEL 501 524 618

OLSZTYN
TEL 883 55 80 30

BIAŁYSTOK
Sklep "REKSIO" F.H.U. Damian Szatkowski
TEL 668 667 390
TEL/FAX 85 662 36 09

WŁOCŁAWEK
AGILITY Dorota Janisz
TEL 504 819 647

WARSZAWA
Pupilkowo24
Cisie Gm Halinów
Agnieszka Kiełbik
TEL 604 37 75 17

WARSZAWA
Business Aliance
Serhiy Malysh
ANNA MALYSH
UL.WYBRAŃSKA 19/21m13
TEL 888 710 085

WROCŁAW
TEL 883 55 80 30

JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
TEL 883 55 80 30

ŻORY
ADAM GŁOWACKI
TEL 790 35 41 22

Kraków, Łomnica Zdrój
MONIKA TŁUSTOWSKA
TEL 509 206 027

SIEDLCE
TEL 883 558 030

TEL.+48 883 558 030

OPATÓW
MAREK KOWALSKI
FIRMA PPHU AMICUS
63 645 OPATÓW
TEL.535 034 462

KROSNO
IZABELA PROCZEK
FIRMA PIENIĄŻEK II
TEL.668 826 164

Jesteś zainteresowany naszym produktem?

Już dziś skontaktuj się z naszym przedstawicielem a zagwarantujemy Ci kompetentną konsultację, możliwość odebrania bezpłatnych próbek, dostawę naszej wspaniałej karmy, satysfakcję z zakupu i zadowolenie Twojego pupila!
Jesteśmy do Państwa dyspozycji!Zapraszamy na naszego Facebooka


Wiele lat doświadczenia, nowe możliwości technologiczne i naj-
lepsze dostępne na rynku światowym surowce pozwoliły stworzyć wysokiej klasy karmę na miarę Państwa oczekiwań i smaków Waszych pupili.

Linia ATLETIC DOG jest całkowicie w 100% produktem naturalnym bez dodatków chemicznych oraz barwników. Dzięki ustalonym dziennym porcjom karma jest bardzo ekonomiczna.
Produkty używane
do produkcji karmy
nie są modyfikowane
genetycznie.
Produktu nie testuje
się na zwierzętach.

NECON PREMIUM
PROFESSIONAL

KOMPLETNA KARMA DLA PSÓW BARDZO AKTYWNYCH.
Odpowiednia kompozycja produktów użytych do produkcji karmy i proporcja białka (23,5 %) z tłuszczami (12,5%)
gwarantuje utrzymanie prawidłowej kondycji psa
szczególnie
bardzo aktywnego.