Szeroka gama produktów linii Atletic Dog
22% protein, 12% tłuszczów.
Karma o obniżonej kaloryczności, dedykowana psom sterylizowanym, otyłym oraz psom o małej aktywności fizycznej, utrzymując je zawsze w dobrej formie. Polecana również psom starszym o zmiejszonym metabolizmie, jak również psom dorosłym w okresie letnim, w którym obserwuje się zmiejszone zapotrzebowanie kaloryczne.

Kompozycja składników:
Skład: zboża (ryż min. 14 %), mięso i jego pochodne, produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, substancje mineralne, chondroityna 48 mg/kg, glukozamina 48mg/kg.

Skład analityczny:
Białko surowe 25.000%
Tłuszcze surowe 12.00%
Popiół surowy 7,50%
Błonnik surowy 3%

Dodatki odżywcze (na kg produktu):
Witamina A U.I 12.000
Witamina D3 U.I 1.100
Witamina E mg 44
Żelazo (monohydrat siarczanu żelaza) mg 68,00
Miedź( pentyhydrat siarczanu miedzi) mg 8,00
Cynk ( monohydrat siarczanu cynku) mg 37,00
Mangan (monohydrat siarczanu manganu) mg 21
Jod (jodek poasu) mg 0.86
antyoksydanty

Waga psa w kg

Zalecana ilość dzienna w gramach

Do 5kg

85-105

5-10

105-175

10-25

175-400

25-45

400-700

Powyżej 45

700 i powyżej

Sposób podawania karmy:
Produkt podawać najlepiej suchy, zaleca się zostawić zawsze w pobliżu przygotowanej karmy świeżą wodę.

     

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Opakowania dostępne:
15kg

W celu zakupu karmy prosimy o kontakt z najbliższym przedstawicielem regionalnym na Państwa terenie lub nasze karmy również możesz kupić TUTAJ


Czy wiesz, że...

Linia Atletic Dog jest wykonywana metodą tzw. ,,na zimno”. Znaczy to, że w procesie produkcji, przy mieszaniu komponentów nie podnosi się temperatury, a co za tym idzie pozostawia się całe bogactwo wszystkich składników odżywczych w karmie!

Legenda

JAJKA

Białka szlachetne, łatwe w przyswajaniu, fundamentalne do rozwoju małego organizmu szczeniaka. Istotne w okresie przejścia od karmienia przez matkę do żywienia samodzielnego.

CYKORIA

Ekstrat z miąższu cykorii, dzięki swoim walorom antybakteryjnym zwiększa przyswajanie pożywienia i reguluje pracę jelit, ważna dla szczeniaków w fazie rozwoju.

JUKKA

Najbardziej cenioną właściwością jukki jest jej zdolność odtruwania organizmu. Dokładnie oczyszcza kosmki jelitowe, regeneruje błonę śluzową jelit, pozytywnie wpływa na funkcjonowanie wątroby i trzustki, zwiększa wchłanianie składników odżywczych, wspomaga wchłanianie wartości odżywczych oraz reguluje trawienie i niweluje uciążliwe zaparcia. Zawiera enzymy, witaminy, sole mineralne oraz inne roślinne składniki odżywcze.

L-KARNITYNA

Spełnia funkcje transportowe wobec kwasów tłuszczowych przekazywanych do komórek, gdzie ulegają przemianom i w wyniku, których powstaje energia niezbędna do prawidłowego funkcjonowania komórek organizmu.

LECYTYNA

Lecytyna-fosfolipid, niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Lecytyna jest obecna w każdej komórce ciała, zwłaszcza jako składnik błon komórkowych. Bierze udział w procesach przemiany materii. Pełni funkcje ochronne wobec wątroby, wspomaga wykorzystanie witamin rozpuszczalnych w tłuszczach.

INULINA I OLIGOSACHARYDY

Prebiotyki - stymulują wzrost korzystnej mikroflory przewodu pokarmowego, powodują obniżenie poziomu cholesterolu i lipidów w surowicy krwi, usprawniają pracę przewodu pokarmowego zapobiegając zaparciom, redukują toksyczne metabolity, poprawiają wchłanianie wapnia z układu pokarmowego, mają również działanie przeciwnowotworowe.

DROŻDŻE

Bogaty produkt w białka, enzymy, witaminy z grupy B i mikroelementy, a co najważniejsze mają działanie ochronne na układ trawienny, a szczególnie wątrobę.

GLUKOZAMINA I CHONDROITYNA

Dwie substancje produkowane naturalnie w organizmie, są ważnym komponentem tkanki chrzęstnej, niezbędne w prawidłowym elastycznym poruszaniu się kończyn. Ważny składnik dla psów z aktywnością sportową oraz w starszym wieku.

OMEGA 3 I OMEGA 6

Kwasy tłuszczowe nienasycone, nie produkowane przez organizm, a więc dostarczane jedynie z dietą. M.in. zapobiegają stanom zapalnym, mają działanie przeciwnowotworowe, spowalniają procesy starzenia się komórek, regulują pracę układu krążenia, niezbędne w leczeniu reumatoidalnych zapaleń stawów.

CZOSNEK

Czosnek jest znany od wieków, uprawiany od 5 tysięcy lat. Dużą popularność zyskał już w starożytności. Uprawiali go Rzymianie, a żołnierze rzymscy odżywiali się nim w większych ilościach przed bitwami, wierząc w podnoszenie sprawności bojowej. Działa przeciwutleniająco w naturalny sposób, zwalnia procesy starzenia oraz ma wpływ ograniczający na stres oksydacyjny. Jest skuteczną bronią przeciwko infekcjom bakteryjnym, wirusowym i pasożytniczym. Nieoceniony w zapobieganiu chorobom serca i układu krążenia.

Jesteś zainteresowany naszym produktem?

Już dziś skontaktuj się z naszym dystrybutorem a zagwarantujemy Ci kompetentną konsultację, możliwość odebrania bezpłatnych próbek, dostawę naszej wspaniałej karmy, satysfakcję z zakupu i zadowolenie Twojego pupila!
Jesteśmy do Państwa dyspozycji!Ciekawe linki

 • Pupilkowo24 - Hotel & Spa k.Warszawy
 • Szkolenie Psów Agility-Psi Sport
 • Zapraszamy na naszego Facebooka


  Wiele lat doświadczenia, nowe możliwości technologiczne i naj-
  lepsze dostępne na rynku światowym surowce pozwoliły stworzyć wysokiej klasy karmę na miarę Państwa oczekiwań i smaków Waszych pupili.

  Linia ATLETIC DOG jest całkowicie w 100% produktem naturalnym bez dodatków chemicznych oraz barwników. Dzięki ustalonym dziennym porcjom karma jest bardzo ekonomiczna.

  Produkty używane
  do produkcji karmy
  nie są modyfikowane
  genetycznie.

  Produktu nie testuje
  się na zwierzętach.

  Karma dla kotów
  SUPERPREMIUM

  Teraz także w ofercie NOWOŚĆ, specjalna naturalna karma "Necon 4Cat" dla Twojego kota. Kolejny produkt należący do linii Atletic Dog, który posiada wszystkie
  najlepsze cechy
  zdrowej i naturalnej
  karmy. Zadbaj o zdrowie
  i kondycję Swojego
  pupila już dziś!